Szoftverfejlesztő álláslehetőség!

Feladatok:

– Legmodernebb technológiákra épülő megoldások tervezése, fejlesztése, dokumentálása,

– JAVA stack: JAVA-s technológiákra alapozott fejlesztések microservice architektúrák fejlesztése,

– REACT stack: Korszerű, dinamukus felhasználói felületek fejlesztése

– React Native: Mobil applikációk fejlesztése

– Részvétel a fejlesztési folyamatokban, amelyek a legmodernebb technológiákkal, agilis megközelítés mentén zajlanak

– Verziókibocsátások előkészítése, támogatása

Előnyt jelent:

– Java, vagy Java EE, REACT, React Native, illetve az alábbi technológiák bármelyikében való jártasság: Spring, Spring Boot, REST, JSON, XML, Web Services, Micro Services Architecture, React, Angular, JavaScript, SQL és NOSQL adatbázisok (Mongo), RabbitMQ, Docker

– Clean code szemlélet ismerete

– Jó kommunikációs készség és az üzleti igények iránti fogékonyság

– Tapasztalat JAVA, illetve React, React Native fejlesztés terén (pályakezdők jelentkezését is várjuk!),

– Középfokú angolnyelv-tudás előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

– Változatos projektek,

– Folyamatos szakmai támogatás,

– Kiváló, dinamikus, fiatalos csapat,

– Hosszú távú munkalehetőség, Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség.

Elvárás: heti 20-25 óra vállalása

A munkavégzés helye: Veszprém

Kattints a jelentkezés gombra a további infókért!

Bruttó bér

926 Ft/óra

Munkaidő

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

Kapcsolat

Szőcs Regina

+36203191388

szocs.regina@melodiak.hu

Iroda

Meló - Diák Veszprém

+36 88 423 429

veszprem@melodiak.hu

8200 Veszprém, Egyetem utca 1/b

Munka kategória

  • Informatikai, mérnöki, műszaki
vagy regisztrálj egyszerűen

vezetéknév

keresztnév

e-mail cím

telefonszám

születési dátum

Jelszó

Jelszó mégegyszer

* Regisztráció után a Beállításaim menüpontban bármikor megváltoztathatod.

regisztrálok