Recruiter (Toborzó) pozíció szoftverfejlesztő cégnél

Recruiter

Amit kínálunk:

  • ⊳ Emberközpontú légkör
  • ⊳ Modern munkakörnyezet
  • ⊳ Laptop, mobiltelefon
  • ⊳ Motiváló teljesítményalapú bónusz lehetőséget biztosítunk

Főbb feladatok:

  • Cégünk, több mint egy évtizedes múlttal rendelkező, dinamikusan növekvő magyar-német szoftverfejlesztő cég. Fő profilunk az autóipari szoftverfejlesztés, mely során a vezető német autóipari vállalatok számára biztosítjuk a leginnovatívabb technológiai megoldásokkal fejlesztett szoftvereket.
  • Back office csapatunkat egy IT Recruiter kollégával szeretnénk bővíteni, aki hozzájárul a projektjeink erőforrásigényei szerinti bővülési ütem fenntartásához, illetve külföldi terjeszkedésünket is támogatja.
  • Feladatok:
  • ⊳ A toborzási és kiválasztási folyamat történő aktív közreműködés
  • ⊳ IT szakmai interjúztatókkal való szoros együttműködés, HR témájú interjúztatásban közreműködés
  • ⊳ HR-rel való kapcsolattartás, erőforrásigények felmérése
  • ⊳ Kreatív, hatékony toborzási módszerek felkutatása, bevezetése
  • ⊳ A cég LinkedIn és Facebook oldalának kezelése
  • ⊳ Álláshirdetések készítése
  • ⊳ Interjúk szervezése, a jelöltek végigkísérése a kiválasztási folyamaton, adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 18 év feletti nappali tagozatos diák
  • ⊳ Tapasztalat toborzási és kiválasztási folyamat end-to-end lebonyolításában
  • ⊳ IT Recruitment területen való jártasság
  • ⊳ IT technológiák bizonyos szintű ismerete
  • ⊳ Linkedin profillal való rendelkezés
  • ⊳ Örülünk ha a Boolean keresések sem állnak tőled távol
  • ⊳ Alternatív sourcing csatornák és források ismerete és használata
  • ⊳ Jó ha van tapasztalatod a jelöltekkel folytatott, előszűrés célú kommunikációban
  • ⊳ Fontos a kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, angol és magyar nyelven egyaránt (ezen felül szerb nyelvtudás előnyt jelent)
  • Pozitívumnak tartjuk, ha kreatívan állsz a kiválasztáshoz, mindig keresed az új technikákat, és örömmel vesszük az ötleteidet/meglátásaidat, melyekkel minél személyesebbé tehetjük a toborzási folyamatot.

Előnyt jelent:

  • angol

Munkavégzés helye:

  • Szeged belvárosa

Munkavégzés időpontja:

  • 9-18 óra között rugalmasan, heti 20-25 órában (többet lehet vállalni)

Bérezés:

  • 1150 Ft/óra+teljesítménybér

Jelentkezni a kornya.jozsef@melodiak.hu címre lehet fényképes önéletrajzzal!

BRUTTÓ BÉR

1150 Ft/óra

VÁROS

Szeged

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Kornya József

kornya.jozsef@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Universitas

+36 1 217 6426

info@universitas.hu

1095 Budapest, Tinódi utca 9-11.

MUNKA KATEGÓRIA

  • Informatikai, mérnöki, műszaki

gyakornoki, szakmai

#melodiak

#diakmunka

#Informatikai #mernoki #muszaki

vagy regisztrálj egyszerűen