Pénzváltó pozícióra keresünk lelkes jelentkezőket

Szereted a nyarat, a pörgést és a Balatont? Ha igen, akkor dolgozz nálunk!

Játéktermi feladatok ellátására keresünk diákokat a Petőfi sétányra!

2022-ben még többet ér a munkád! Emelkedett a minimálbér, ráadásul, ha még nem töltötted be a 25-öt, adóznod sem kell, így a nettó béred = a bruttóval! Így már tutira megéri bevállalni ezt a diákmelót!

Amit kínálunk:

  • Szezonális munkalehetőség
  • Szükség esetén szállás

Főbb feladatok:

  • Pénzváltói feladatk ellátása
  • Játéktermi bárban besegíteni

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Meló-Diák tagság
  • Érvényes orvosi alkalmassági (mi adunk beutalót, ha nincs)
  • Érvényes negatív tüdőszűrő lelet
  • Betöltött 18. életév
  • Jó teherbíró képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Siófok

Munkavégzés időpontja:

  • 9:00-19:00

Ha úgy érzed te vagy a legalkalmasabb a munkára, akkor jelentkezz az álláshirdetésnél és a fényképes önéletrajzodat töltsd fel a profilodhoz. Érdeklődni e-mailben a hanyecz.eszter@melodiak.hu -n vagy telefonon a +36 20 326 0763 telefonszámon tudsz. Ha e-mailt írsz, akkor a közlemény mezőbe mindenképp írd be, hogy "Pénzváltó Siófok"!

BRUTTÓ BÉR

250000 Ft/hó

VÁROS

Siófok

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Hanyecz Eszter

+36201234567

hanyecz.eszter@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Siófok

+36 20 240 4890

siofok@melodiak.hu

8600 Siófok, Dózsa György utca 1/4

MUNKA KATEGÓRIA

  • Fizikai, gyári, raktári

#melodiak

#diakmunka

#Fizikai #gyari #raktari

vagy regisztrálj egyszerűen