Junior Recruiter pozícióba keresünk diákot!

Junior Recruiter

Amit kínálunk:

  • rugalmas beosztás
  • rendszeres csapatépítők
  • fejlődési lehetőség, online tréningek
  • multikulti környezet, külföldi kollégákkal
  • kényelmes home office lehetőség, ha pedig bármire szükséged lenne, az irodánk a IX. kerületben található

Főbb feladatok:

  • Beletanulhatsz a nemzetközi toborzás mikéntjébe
  • Jelölteket kutathatsz fel, teremthetsz velük kapcsolatot
  • Önéletrajzokat szűrhetsz és kezelhetsz, tanácsot adhatsz a jelölteknek
  • A jelöltekről részletes anyagokat állíthatsz össze
  • Segédkezhetsz az interjúk egyeztetésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappalis aktív vagy 25 éves korig passzív hallgatói jogviszony
  • tudsz és szeretsz is angolul kommunikálni napi szinten
  • hosszú távra tervezel – idővel akár senior recruiterré is válhatsz
  • heti minimum 20 óra vállalása (ősztől is)
  • fontos számodra, hogy egy összetartó közösség tagjaként dolgozhass
  • nem riadsz vissza a dán humortól

Szükséges nyelvtudás:

  • angol

Munkavégzés helye:

  • Budapest 9. kerület, home office

Munkavégzés időpontja:

  • Heti minimum 20 óra vállalása! Hosszú távú, folyamatos munka!

Bérezés:

  • bruttó 1500 Ft/óra

Jelentkezésed várom angol nyelvű önéletrajz és angol nyelvű motivációs levél küldésével a konfar.kitti@melodiak.hu címre, a levél tárgya „Recruiter” legyen! Jelentkezési határidő: július 15!

BRUTTÓ BÉR

1500 Ft/óra

VÁROS

Budapest

MUNKAIDŐ

heti 20 óra

KAPCSOLAT

Konfár Kitti

konfar.kitti@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Universitas

+36 1 217 6426

info@universitas.hu

1095 Budapest, Tinódi utca 9-11.

MUNKA KATEGÓRIA

  • Adminisztratív, irodai

#melodiak

#diakmunka

#Adminisztrativ #irodai

vagy regisztrálj egyszerűen