IT gyakornoki pozíciók német nyelvtudással

Dolgozz a világ egyik vezető IT szolgáltató cégének!

IT gyakornokokat keresünk több pozícióba!

Nem informatikát tanulsz, de van hozzá affinitásod? Akkor ez most Neked is szól!

Amit kínálunk:

  • HOME OFFICE lehetőség
  • egyénre szabott, intenzív betanítás
  • több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • összetartó, egymást támogató csapat
  • rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • ergonomikus, modern munkakörülmények
  • Hosszú távú lehetőség

Főbb feladatok:

  • 1. pozíció: szuperszmítógép rendszereinek monitorizálása és egyéb adminisztratív/ad hoc feladatok (z/OS mainframe rendszerek) [EN] és [D]
  • 2. pozíció: Hálozatos területen, routerek üzembe helyezésének támogatása távolról, különböző vonalak tesztelése, hibakeresés/elhárítás [D]
  • 3. pozíció: Linux környezetben alkalmazás üzemeltetés, monitorozás, hibajegykezelés [D]
  • 4. pozíció: Üzemeltető kollégák részéről beérkező hibajegyek tisztázása német nyelven + jegykezelés [D]

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • betöltött 18. életév
  • Meló-Diák tagság
  • érvényes orvosi alkalmassági (mi adunk beutalót, ha nincs)
  • számítógépes ismeretek
  • hajlandóság és affinitás új szoftverek megismerésére
  • pozíciónként eltérő további elvárások ismertetése jelentkezést követően történik telefonon

Előnyt jelent:

  • informatikai tanulmányok folytatása

Szükséges nyelvtudás:

  • min. középszintű német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Az iroda Pécsen található, de Homeofficeból is végezhető a munkaidő teljes időtartama alatt!

Munkavégzés időpontja:

  • Hétfőtől vasárnapig előre egyeztetett rugalmas időszakokban.
  • A pozíciók között van egy műszakos és több műszakos munkarendű lehetőség is.
  • Jellemzően hetente min.20, max 60 órában végezhetőek.
  • Abban az esetben tudjuk fogadni a jelentkezésedet, ha a 2021/2022-es tanév során még mindkét féléved aktív lesz.

Bérezés:

  • 1220-1350 Ft / óra alapbér, plusz pótlékok és jutalmak

HA ÚGY ÉRZED TE VAGY A LEGALKALMASABB A MUNKÁRA, AKKOR JELENTKEZZ AZ ÁLLÁSHIRDETÉSNÉL ÉS A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT TÖLTSD FEL A PROFILODHOZ. ÉRDEKLŐDNI E-MAILBEN AZ IVESZICS.INEZ@MELODIAK.HU-N VAGY TELEFONON A +3620/281-2975 TELEFONSZÁMON TUDSZ. A JELENTKEZÉSEDET KÖVETŐEN TELEFONON FEL FOGJUK VENNI VELED A KAPCSOLATOT, HOGY MEGTALÁLJUK NEKED A LEGMEGFELELŐBB POZÍCIÓT! HA E-MAILT ÍRSZ, AKKOR A KÖZLEMÉNY MEZŐBE MINDENKÉPP ÍRD BE, HOGY "IT GYAKORNOK"!

BRUTTÓ BÉR

1220 - 2013 Ft/óra

VÁROS

Pécs

MUNKAIDŐ

Heti min. 20 órában megyezetés szerint

KAPCSOLAT

Pintér Petra

+36201234567

pinter.petra@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Pécs

+36 72 326 008

pecs@melodiak.hu

7621 Pécs, Rákóczi út 62-64

MUNKA KATEGÓRIA

  • Adminisztratív, irodai

#melodiak

#diakmunka

#Adminisztrativ #irodai

vagy regisztrálj egyszerűen