IBM-hez keresünk diákot junior IT gyakornoki pozícióba

IBM CIO Junior IT

Gyakornoki pozíció

Amit kínálunk:

  • · rugalmas munkaidős (minimum heti 20 óra) állás stabil vállalkozásnál
  • · jó hangulatú, fiatalos csapat
  • · szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
  • · alkalmanként home office is lehetséges
  • · bruttó fizetés 1300 - 1700 Ft / óra
  • · szakmai tréningek, szakmai idegen nyelv gyakorlás támogatása

Főbb feladatok:

  • Az IBM, vagyis International Business Machines egy egyesült államokbeli székhelyű, multinacionális informatikai cég. Fókuszában elsősorban a kutatás, fejlesztés és innováció áll, amit széles termék- és szolgáltatási palettájával támogat. A cég foglalkozik például felhő alapú rendszerekkel, quantum computing-gel, adatbiztonsággal, analitikával, mesterséges intelligenciával...
  • A CIO egy IBM-en belüli üzleti egység, ami a cég belső IT rendszereinek fejlesztéséért és támogatásáért felelős. Magyarországon ~300 ember tartozik a CIO-hoz a 5000 magyar IBM-esből.
  • FŐBB MUNKÁK
  • · IT programozás, Fejlesztés
  • · Tesztelés
  • · Üzleti elemző

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • · nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • · önálló munkavégzés, strukturált gondolkodásmód
  • · angol nyelvtudás - közép szint
  • · IT érdeklődés
  • PREFERÁLT SZAKOK
  • · gazdasági informatikus
  • · mérnök informatikus
  • · programtervező informatikus
  • · üzemmérnök informatikus
  • · vagy bármilyen olyan szak, ami informatikai ismereteket is magába foglal

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, Duna Tower

Munkavégzés időpontja:

  • rugalmasan, megbeszélés szerint heti 20-30-40 órában, órarendedhez, időbeosztásodhoz igazodóan

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal IBM JUNIOR IT INTERN tárggyal a majzik.nandor@melodiak.hu címen!

BRUTTÓ BÉR

1600 Ft/óra

VÁROS

Budapest

MUNKAIDŐ

rugalmasan megbeszélve heti 20-40 órában

KAPCSOLAT

Majzik Nándor

+36 1 217 6426

majzik.nandor@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Universitas

info@universitas.hu

1095 Budapest, Tinódi utca 9-11.

MUNKA KATEGÓRIA

  • HR, jog, oktatás

#melodiak

#diakmunka

#HR #jog #oktatas

vagy regisztrálj egyszerűen