HR TRAINEE pozíció, órabér: bruttó 1400 Ft/óra

HR TRAINEE – RÉSZMUNKAIDŐ

XI. kerületi innovatív gyógyszerkereskedő partnercégünk részére keresünk HR osztályra nappali tagozatos diákot heti 20 órás munkavégzéssel

Cégprofil

Az AstraZeneca Kft. az innovatív gyógyszergyártó AstraZeneca multinacionális cégcsoport leányvállalata, amely Magyarországon gyógyszerpromóciós és klinikai kutatási tevékenységet lát el. Csatlakozz hozzánk, és ismerj meg belülről egy olyan nemzetközi vállalatot, amely élen jár a gyógyszerkutatásban, és az életminőséget gyökeresen megváltoztató gyógyszerekkel látja el világszerte betegek millióit a pulmonológia, onkológia és diabetológia területén.

Feladatok

·       A HR manager és a HR Assistant támogatása

·       HR adminisztrációs feladatok

·       Bérszámfejtést előkészítő feladatokban a HR Assistant segítése

·       Recruitment támogató feladatok

·       HR projectekhez fordítások készítése

Elvárások

·      aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdaságtudományi szakirányon, előny: HR tanulmányok

·      kiváló felhasználói szintű számítógép-kezelői ismeretek (Word, Excel, Power Point)

·      megbízhatóság

·      magabiztos, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

·      pontos, precíz munkavégzés

·      proaktív személyiség

·      ELŐNY: irodai munka során szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

·      versenyképes bérezés

·      kellemes, igényes munkakörnyezet

·      fejlődési, tanulási lehetőség multinacionális környezetben

·      részmunkaidős, rugalmas heti 20 órás munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI. kerület, Office Garden III. Irodaház

A jelentkezéseket az alábbi email-címre várjuk: mile.dora@melodiak.hu, HR tárgyal

További információ a cégről:

www.astrazeneca.com

vagy regisztrálj egyszerűen

Vezetékneved

Keresztneved

E-mail címed

Telefonszámod

Születési dátum

Válassz jelszót

Jelszó mégegyszer

* Regisztráció után a Beállításaim menüpontban bármikor megváltoztathatod.

Bruttó bér

1400 Ft / óra

Munkaidő

heti 20 óra

Kapcsolat

Mile Dóra

mile.dora@melodiak.hu

Iroda

Meló - Diák Universitas

+36 1 217 6426

info@universitas.hu

1093 Budapest, Czuczor utca 10.

Munka kategóriák

  • Gyakornoki munka