Gyorséttermi kisegítő és futár állás

Szeretnél suli mellet dolgozni? Tudsz heti 3 napot vállalni? Odavagy a gyorséttermi kajáért? Akkor ez a munka neked szól!

Gyorséttermi kisegítőket és futárokat keresünk pécsi éttermünkben!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség

Főbb feladatok:

  • Ételek összekészítése/elkészítése
  • Vendégek kiszolgálása
  • Ételek felvétele/kiszállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. betöltött életév
  • Meló-Diák tagság
  • érvényes tüdőszűrő
  • érvényes üzemorvosi alkalmassági (mi adunk beutalót, ha nincs)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • hosszú távú elkötelezettség
  • B kategorítás jogosítvány, amennyiben a futár pozicíó érdekel - (min. 1 éve legyen meg a jogosítványod)

Szükséges nyelvtudás:

  • Társalgás szintű angol vagy német

Munkavégzés helye:

  • Pécs - Árkád

Munkavégzés időpontja:

  • Heti minimum 3 nap, 20 óra vállalása, hétfőtől vasárnapig.
  • A jelentkezésénél vedd figyelembe, hogy ez egy hosszú távú munkalehetőség, akár egész évre.

Bérezés:

  • 1050 Ft/óra

HA ÚGY ÉRZED TE VAGY A LEGALKALMASABB A MUNKÁRA, AKKOR JELENTKEZZ AZ ÁLLÁSHIRDETÉSNÉL ÉS A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT TÖLTSD FEL A PROFILODHOZ. ÉRDEKLŐDNI E-MAILBEN AZ TOROK.KAROLA@MELODIAK.HU-N VAGY TELEFONON A +3620/398-0952 TELEFONSZÁMON TUDSZ. HA E-MAILT ÍRSZ, AKKOR A KÖZLEMÉNY MEZŐBE MINDENKÉPP ÍRD BE, HOGY "GYORSÉTTERMI MUNKA"!

BRUTTÓ BÉR

1050 - 1365 Ft/óra

VÁROS

Pécs

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Török Karola

+36203980952

torok.karola@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Pécs

+36 72 326 008

pecs@melodiak.hu

7621 Pécs, Rákóczi út 62-64

MUNKA KATEGÓRIA

  • Vendéglátás, gyorsétterem, idegenforgalom

délután is végezhető

hétvégén is végezhető

#melodiak

#diakmunka

#Vendeglatas #gyorsetterem #idegenforgalom

vagy regisztrálj egyszerűen