Gépészmérnök állás a büki Nestlében

A Nestlé Hungária Kft büki gyárában zajlik Vas megye jelenleg legnagyobb értékű, méretű beruházása. Új, nedves technológiájú, modern, automatizált termelő és csomagoló állateledel üzemeket építünk és indítunk el zöld mezős beruházás keretében. Legyél Te is ennek az izgalmas időszaknak és nagy sikernek a része és kiélvezője!

Téged keresünk, amennyiben gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök tanulmányokat folytatsz!

Amit kínálunk:

  • Izgalmas és változatos szakmai feladatok várnak rád, amihez minden segítséget megkapsz! Munkádat céges laptoppal könnyítjük meg, a ráérési napjaid pedig Te választhatod ki! Ezen felül támogatjuk a bejárásodat is Bükre!

Főbb feladatok:

  • részvétel az új üzemek beindításában, új gépek, alkatrészek rögzítése SAP-ban, karbantartási utasítások készítése, mérnökök keze alá dolgozás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nappali hallgatói jogviszony gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök területeken, betöltött 18. életév, heti minimum 2 hétköznap vállalása, hosszútávú tervek

Szükséges nyelvtudás:

  • angol nyelv középszintű ismerete

Munkavégzés helye:

  • Bük

Munkavégzés időpontja:

  • Hétköznapokon 8:00-16:00 óra között

Várjuk szakmai önéletrajzod!

BRUTTÓ BÉR

1800 Ft/óra

VÁROS

Szombathely

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Nagy Róbert

+36203852403

nagy.robert@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Szombathely

+36 94 312 062

szombathely@melodiak.hu

9700 Szombathely, Kőszegi utca 2.

MUNKA KATEGÓRIA

  • Adminisztratív, irodai

gyakornoki, szakmai

#melodiak

#diakmunka

#Adminisztrativ #irodai

vagy regisztrálj egyszerűen