Fuvarszervező gyakornok pozícióba keresünk diákot!

A Morgan Advanced Materials Ltd egy több, mint 150 éves múltra visszatekintő, a londoni tőzsdén jegyzett technológiai cég, amely az ipar és közlekedés különböző területein használt technológiai anyagok és azokból készült termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik. Dinamikusan fejlődő magyarországi cégünk sikeres csapatába keresünk kollégát X. kerületi munkahelyre.

Fuvarszervező gyakornok

Remek lehetőség azon diákok számára, akik hosszútávú lehetőséget keresnek, multinacionális cégnél, irodai pozícióba

Amit kínálunk:

  • tisztességes órabér
  • szerdánként gyümölcsnap
  • hosszútávú munkalehetőség
  • komfortos irodai környezet, amiben saját asztalod és géped is lesz

Főbb feladatok:

  • fuvarokkal kapcsolatos információk regisztrációja a fuvarozó partnereink rendszerébe
  • fuvarszervező kolléga támogatása adminisztratív feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Aktív (vagy 25 éves korig passzív) hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • Adminisztrációban szerzett tapasztalat és Microsoft Office szoftverek ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 10. kerület

Munkavégzés időpontja:

  • heti 2-3 nap vállalása, 6-8 órában a beosztás megbeszélés szerint a vezetővel

Bérezés:

  • Bruttó 1495 Ft

Jelentkezés: Amennyiben maradéktalanul megfelelsz a fenti feltételeknek, jelentkezz az alábbiak szerint: FUVAR_GYAK tárggyal küldd el a FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD e-mailben a mile.dora@melodiak.hu címre. Az önéletrajz elnevezése legyen CV_VezetékKeresztnév. Az e-mailben küldött jelentkezés kérlek tartalmazza mindenképp a mobilszámodat is.

BRUTTÓ BÉR

1495 Ft

VÁROS

Budapest

MUNKAIDŐ

heti 2-3 nap

KAPCSOLAT

Mile Dóra

mile.dora@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Universitas

+36 1 217 6426

info@universitas.hu

1095 Budapest, Tinódi utca 9-11.

MUNKA KATEGÓRIA

  • Adminisztratív, irodai

#melodiak

#diakmunka

#Adminisztrativ #irodai

vagy regisztrálj egyszerűen