Felszolgáló pozíció az Aszú Étteremben!

Felszolgálókat keresünk!

Gyere dolgozz Budapest egyik központi éttermében!

Amit kínálunk:

  • Barátságos vezetőség
  • Csodás környezet
  • Ikonikus századfordulós étterem
  • Személyzeti étkezés

Főbb feladatok:

  • Az Aszú Étteremben felszolgálni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ápolt, igényes megjelenés.
  • Angol nyelvismeret
  • Számszaki ismeretek (Tudj fejben számolni)
  • Pénzkezelés, pénztárgépkezelés

Előnyt jelent:

  • Ha már végeztél hasonló munkát
  • Ha elsősorban szombaton vagy vasárnap szeretnél dolgozni.

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol középfok (sok a külföldi vendég)

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 1051 Sas utca 4.

Munkavégzés időpontja:

  • Jellemzően hétvégén, pénteken, szombaton és vasárnap 18.00-23.00 közt tudsz dolgozni.
  • Egyéb hétköznap alkalmanként elképzelhető!
  • Nem gond, ha csak egy-egy napot tudsz vállalni, mentoroddal egyeztetve.

Bérezés:

  • Este 22.00-ig: bruttó 1530 Ft / óra. 25 alatt annyi lesz a nettód is!
  • Este 22.00 óra utáni munkavégzés esetén: bruttó 1989 Ft / óra

Küldj fényképes önéletrajzot emailben a karacsony.szilvia@melodiak.hu címre, az emailed tárgya lehetőleg ez legyen: "Aszú étterem felszolgáló" Szeretnélek megkérni, hogy emailedben legyen benne a telefonszámod és hogy mely hétvégi napok lennének ideálisak neked!

BRUTTÓ BÉR

Éjszakai pótlék br. 1989 Ft

VÁROS

Budapest

MUNKAIDŐ

Sz, Cs, P, SZo, V, H: 18.00 - 23.00

KAPCSOLAT

Karácsony Szilvia

karacsony.szilvia@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Universitas

+36 1 217 6426

info@universitas.hu

1095 Budapest, Tinódi utca 9-11.

MUNKA KATEGÓRIA

  • Vendéglátás, gyorsétterem, idegenforgalom

#melodiak

#diakmunka

#Vendeglatas #gyorsetterem #idegenforgalom

vagy regisztrálj egyszerűen