CAD-CAM ismeretekkel rendelkezel? Ez a te hirdetésed!

CAD-CAM ismeretekkel rendelkező diákokat keresünk

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése
  • nagyvállalati környezet
  • piacképes fizetés

Főbb feladatok:

  • Az üzem tevékenységével kapcsolatos tervezési, programozási, munkák segítése
  • Ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzésének elősegítése
  • Az CNC gépek működésének biztosítása
  • A feladatok végrehajtásához az optimalizálást folyamatok kialakítása, a részfeladatok összehangolása, a működés szabályozása
  • Munkafolyamatok, munkatársak támogatása
  • A gyártási folyamatok fejlesztésében való együttműködés
  • Gyártással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Gépek rendszeres karbantartásának megszervezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CAM/CAD programok írásában való jártasság
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Kommunikációképes angol tudás
  • gyors tanulási képesség

Szükséges nyelvtudás:

  • angol

Munkavégzés helye:

  • Tatabánya

Munkavégzés időpontja:

  • Heti 16-24 óra vállalása reggel 7 és délután 5 között

Bérezés:

  • 1500Ft bruttó

HA SZERETNÉL EGY JÓ CSAPAT TAGJA LENNI ÉS SZAKMAI FEJLŐDÉST ELÉRNI KÜLD EL ÖNÉLETRAJZOD EMAILBAN VAGY A JELENTKEZÉS GOMBRA KATTINTVA.

BRUTTÓ BÉR

1500 Ft/óra

VÁROS

Tatabánya

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Fekete Ádám

+36 20 455 9737

fekete.adam@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Tatabánya

+36 34 789 636

tatabanya@melodiak.hu

2800 Tatabánya, Fő tér 14/d

MUNKA KATEGÓRIA

  • Adminisztratív, irodai

18 alatt is végezhető

#melodiak

#diakmunka

#Adminisztrativ #irodai

vagy regisztrálj egyszerűen