Balatonlellei színvonalas kávézó kínál álláslehetőséget diákoknak!

Szeretnél egy pörgős csapat tagja lenni? Egész nyárra szeretnél egy biztos munkát?

Balatonlellei színvonalas kávézó kínál álláslehetőséget!

Ha bírod a pörgést, ez a munka neked szól!

Amit kínálunk:

  • Fix munka egész nyárra
  • szállás (ha végig dolgozod a nyarat)

Főbb feladatok:

  • Ez egy könnyű fizikai munka, ami a feladataid közé tartozik
  • Összetevők előkészítése
  • ételek tálalása
  • kávé főzés
  • hűtők töltése, asztalok leszedése
  • általános takírási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tudj önállóan dolgozni
  • Legyél figyelmes és türelmes
  • Nappali tagozaton tanulj
  • Rendelkezz Meló-Diák Dél Iskolaszövetkezeti tagsággal (ha nincs nem baj, csinálunk neked)
  • Töltsd be a 18. életévedet
  • Rendelkezz érvényes tüdőszűrő lelettel
  • Rendelkezz érvényes üzemorvosi lelettel (ha nincs nem baj, csinálunk neked)

Előnyt jelent:

  • Korábban szerezett tapasztalat hasonló munkakörben

Szükséges nyelvtudás:

  • Előny az angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Balatonlelle

Munkavégzés időpontja:

  • 12 órás pörgős műszakok vannak, de van idő leülni ebédelni

Ha úgy érzed te vagy a legalkalmasabb a munkára, akkor jelentkezz az álláshirdetésnél és a fényképes önéletrajzodat töltsd fel a profilodhoz. Érdeklődni e-mailben a torok.karola@melodiak.hu -n vagy telefonon a +36 20 398 0952 telefonszámon tudsz. Ha e-mailt írsz, akkor a közlemény mezőbe mindenképp írd be, hogy Balatonlelle kávézó munka!

BRUTTÓ BÉR

1200 Ft/óra

VÁROS

Siófok

MUNKAIDŐ

H
K
SZ
CS
P
SZ
V

KAPCSOLAT

Török Karola

+36203980952

torok.karola@melodiak.hu

IRODA

Meló-Diák Siófok

+36 20 240 4890

siofok@melodiak.hu

8600 Siófok, Dózsa György utca 1/4

MUNKA KATEGÓRIA

  • Vendéglátás, gyorsétterem, idegenforgalom

délután is végezhető

éjszaka is végezhető

hétvégén is végezhető

nyári munka

#melodiak

#diakmunka

#Vendeglatas #gyorsetterem #idegenforgalom

vagy regisztrálj egyszerűen